×
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ Teşhis Tedavi Servislerimiz Uygulamalarımız BİLGİ BANKASI Faydalı Bilgiler Sık Sorulan Sorular BLOG İLETİŞİM
X
Vets&Pets WhatsApp
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
vets and pets veteriner kliniği

KURUMSAL

Biz Kimiz?

Vets and Pets veteriner kliniği olarak çok önemli iki prensibimiz var. Koruyucu hekimliği optimum şartlarda uygulamak ve teşhiste asla yanılmamak. Dolayısıyla Hizmetlerimiz rutin aşı uygulamalarımızla ve pet sahiplerini bilgilendirme ile sağladığımız koruyucu hekimlikle başlamakta koruyucu hekimliği fazlasıyla önemsiyoruz dolayısıyla hastalarımızın sağlık durumlarını düzenli olarak kontrol ve takip ediyor aşı zamanları geldiğinde hasta sahiplerimizi telefon ve mail yoluyla bu konudan haberdar ediyoruz.

Rutin aralıklarla Anti paraziter uygulamalarımızı yapıyor, bu uygulamaların önemini hasta sahiplerine mutlaka anlatıyoruz. Bunun akabinde bizim için son derece önemli olan Laboratuvarımız ve teşhise yardımcı diğer metaryallerimizle sağladığımız hastalık takip ve tedavisi geliyor. Laboratuarımızda rutin kan tahlillerini, serum kimyasallarını, gaita ve idrar kontrollerini endikasyonlarına göre teşhis amaçlı mutlaka kullanıyoruz.

Diş Ünitemizde gerekli diş tedavilerini yapıyoruz. Klinik hekimleri olarak cerrah olmamamız sebebi ile komplike olmayan operasyonları yapıyor, ancak komplike vakalar için kliniğimizle anlaşmalı cerrah meslektaşlarımız ile çalışıyoruz. En önemli avantajımız hastane olmamamıza rahmen alt katımızda hospitalizasyon hizmeti verebilmemizdir. Küçük operasyonlar için aynı gün içinde taburcu ettiğimiz hastalarımızın yanı sıra komplike operasyonlar sonrası yada düzenli ilaç uygulaması gerektiren hastalarımızı kliniğimizde gerektiği kadar müşhade altında tutabilmekteyiz. Yenilikler bizim için çok önemli bu nedenle yeni ilaç ve uygulamalarını mutlaka kullanıyor, kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde tedaviye ulaşmak adına tüm gereklilikleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

Dahiliye, cerrahi ve doğumu ilgilendiren tüm konularda mesleğe olan saygımızı koruyarak müdahalede bulunabilmekteyiz.

Sahipli hayvanlar dışında sokak hayvanları bizi fazlasıyla ilgilendiriyor. Gücümüz yettiği ölçüde kısırlaştırılmaları ve tedavileri konusunda çevremizdeki hayvan dostlarına ve sokak hayvanlarına yardımcı olmak bizi fazlasıyla mutlu ediyor.

Bütün bunlar dışında kliniğimizde petshop, traş ve banyo hizmetleride verilmektedir.

Her pet sahibinin ortalama olarak veteriner hekiminden bekledikleri aynıdır. Dolayısıyla bu bağın kurulmasında bütün sorumluluk veteriner hekime aittir diye düşünüyoruz. En önemli konunun ise "güven" olduğuna inanıyoruz.

Güven burada aslında oldukça geniş bir alanı kapsıyor. Hasta sahibinin veteriner hekimin mesleğini iyi yapıyor olmasına duyduğu güvenden tutun da harcayacağı para konusunda duyacağı güvene, klinikte geçirdiği zaman konusunda duyduğu güvene, petinin emin ellerde olduğuna duyduğu güvene kadar geniş bir yelpazede düşünülecek bir konu. Vets and Pets Veteriner Kliniği olarak aslında hiç zorlanmadığımız bir konu bu.

Klinik hekimleri olarak mesleğimizi, hayvanları ve insanları öyle çok seviyor ve onlara öyle saygı duyuyoruz ki ister istemez gelişen bir yakınlık doğuyor hastalarımızla ve hasta sahiplerimizle aramızda. Belki de aslında işin sırrı budur. İşin aslında en zor kısmı da bu. Bundan sonrasında hasta sahibinin kliniği rutin olarak ziyaret etmesini sağlamak, aşı ve parazit uygulamaları ile ilgili olarak hatırlatmalarda bulunmak yine iş takibi konusunda güven verecek ve dolayısıyla bağ kurmaya yardımcı olacaktır.

Aslında mesleğimiz çok enteresan bir meslek.

Bize birçok dost kazandırıyor. Hastalarımız kendilerini ifade edemedikleri için muhatabımız sahipleri oluyor doğal olarak. İlk aşıları için bize aşıya gelen ve yaşadığı süre boyunca takibimizde olan birçok hastamız var. Geçen zaman boyunca hastalarımız adeta bize aitmiş gibi hissediyor, kendi petlerimizden ayıramıyoruz. Bunun yanı sıra sahipleri ile çoğu zaman inanılmaz dostluklar kuruyor, hayatı, sevinçlerimizi, kederlerimizi paylaşıyoruz. Hasta sahibi ile bağ kurmanın en kolay ve belki en etkili yolu iyi bir dinleyici olmaktan ve bıkmadan anlatmaktan geçiyor bizce.

KENDİMİZİ GÜNCELLİYORUZ

Ülkemizdeki ve yurtdışındaki veteriner hekimlik ile ilgili görsel yayınları takip ediyoruz. Bunun yanı sıra aynı şekilde yazılı yayınları takip ediyor, seminer ve kongrelere katılmaya çalışıyoruz. Okumak bizim için çok önemli. Hem genel anlamda kitap okumaya hem de mesleki yayınları okumaya mutlaka zaman ayırıyor ve bu konuyu çok önemsiyoruz.


Ekibimiz

vets and pets veteriner kliniği

Hizmetlerimiz

Vets and Pets veteriner kliniği olarak çok önemli iki prensibimiz var. Koruyucu hekimliği optimum şartlarda uygulamak ve teşhiste asla yanılmamak.

Hizmetlerimiz rutin aşı uygulamalarımızla ve pet sahiplerini bilgilendirme ile sağladığımız koruyucu hekimlikle başlamakta koruyucu hekimliği fazlasıyla önemsiyoruz dolayısıyla hastalarımızın sağlık durumlarını düzenli olarak kontrol ve takip ediyor aşı zamanları geldiğinde hasta sahiplerimizi telefon ve mail yoluyla bu konudan haberdar ediyoruz.

Rutin aralıklarla Anti parazite uygulamalarımızı yapıyor, bu uygulamaların önemini hasta sahiplerine mutlaka anlatıyoruz. Bunun akabinde bizim için son derece önemli olan Laboratuvarımız ve teşhise yardımcı diğer metaryallerimizle sağladığımız hastalık takip ve tedavisi geliyor. Laboratuvarımızda rutin kan tahlillerini, serum kimyasallarını, gaita ve idrar kontrollerini endikasyonlarına göre teşhis amaçlı mutlaka kullanıyoruz.

vets and pets veteriner kliniği